všechny příspěvky

Nové hry Amusnet s bonusem 150 Kč

20. 3. 2024

Dnes jsme přidali do naší nabídky tři nové hry od dodavatele Amusnet. Jedná se o hry Book of Magic, Bulky Fruits a Extremely Hot. V tomto článku si tyto tři novinky stručně představíme a ukážeme si, jak na nich získat bonus 150 Kč.

Akce probíhá 21. – 22. 3. 2024 a je nutné ji nejprve manuálně aktivovat v sekci Bonusy. Poté stačí protočit 2 000 Kč na jakékoliv z našich novinek a my vám ihned připíšeme 150 Kč přímo na vaše herní konto.

Během hraní všech her od Amusnetu vám může padnout jedna ze čtyř úrovní Amusnet Jackpot Cards.

Book of Magic

Pětiválcová hra s variabilním množstvím výherních linií. Lze si nastavit 1, 5, 10, 15 a 20 výherních linií. Hra obsahuje wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní symboly kromě symbolu scatter. 3 a více scatterů spouští 15 bonusových freespinů, během kterých jsou všechny výhry automaticky násobeny 3x. Freespiny se mohou spustit opakovaně.

Bulky Fruits

Pětiválcová hra s pěti fixními výherními liniemi. Hra obsahuje wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní symboly kromě dvou druhů scatter symbolů. Wild se objevuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci. Scattery se vyskytují v podobě žlutého dolaru a modré hvězdy. Žlutý dolar se může objevit na jakémkoliv válci a musí padnout 3 až 5x, aby byla vyplacena výhra. Modrá hvězda může padnout pouze na prvním, třetím a pátém válci, přičemž pro vyplacení výhry jsou potřeba právě 3 hvězdy.

Extremely Hot

Pětiválcová hra s pěti fixními výherními liniemi. Hra má funkci násobení výher, pokud jsou válce zaplněny stejnými symboly – platí pro symboly třešeň, pomeranč, citron a švestka. Pokud jeden z těchto symbolů kompletně vyplňuje první tři válce, je celková výhra násobena 3x. První čtyři válce plné jednoho z těchto symbolů přináší násobitel 4x. Všech pět válců plných jedním z těchto symbolů přináší násobitel 5x.