všechny příspěvky

Nový herní poskytovatel Amusnet a bonus 200 Kč

6. 1. 2024

Právě jsme naše portfolio her rozšířili o desítky nových automatů od poskytovatele Amusnet, který se tak stává již devátým herním providerem na Tokyu. V tomto článku si našeho nového providera stručně představíme a v závěru vás informujeme o pravidlech akce, díky které můžete získat bonus 200 Kč.

Obecné informace

Společnost Amusnet Interactive byla založena pod názvem Euro Games Technology (EGT) v roce 2002 v Bulharsku. Od té se Amusnet stává stále populárnějším herním poskytovatelem, který nyní působí zhruba v 80 zemích světa a může se pyšnit více než 250 herními tituly. Společnost disponuje licencí udělenou Ministerstvem financí ČR pro dodávání svých her do českých online kasin.

Charakteristika her

Hry od Amusnetu se vyznačují moderním grafickým zpracováním a realistickými vizuálními i zvukovými efekty. Většina her disponuje lákavým bonusem v podobě bonusových freespinů. Tento bonus si můžete ve vybraných hrách i přímo zakoupit a mít tak jistotu, že vám padne. Zajímavostí některých her je také možnost manuálně měnit počet výherních linií a tím pádem i výši sázky. Zbývající hry mají fixně nastavené výherní linie a sázky. Samozřejmostí je také možnost nastavení autospinů a to v počtu 10, 20, 50, 100 a nekonečno.

Amusnet Jackpot Cards

Bezesporu nejzajímavějším prvkem her od Amusnetu jsou karetní jackpoty. Jackpoty lze vyhrát při hraní jakékoliv hry a to i během točení za nejmenší možnou sázku, kterou konkrétní hra umožňuje. Jackpoty mají celkem 4 úrovně a označují se podle karetních symbolů – kříže, káry, srdce, piky. Nejcennější je právě pikový jackpot, který může dosahovat výše až 500 000 Kč, což je zákonem stanovená maximální výhra z jednoho otočení v kterékoliv hře. Funkce Jackpot Cards se může náhodně spustit po jakékoliv výhře a spočívá v tom, že se na obrazovce objeví 12 karet vyložených lícem dolů a hráč musí karty postupně otáčet, dokud nenalezne tři karty se stejnými symboly. Následně je vyplacen jackpot ve výši odpovídající trojici nalezených karetních symbolů.

Bonus 200 Kč

Spolu se zveřejněním nových her jsme si pro vás připravili lákavou akci, díky které si můžete naše novinky pohodlně vyzkoušet. Stačí si 7. – 8. 1. 2024 aktivovat bonus v sekci Bonusy, protočit 3 000 Kč na hrách Amusnet a my vám ihned po splnění podmínek připíšeme 200 Kč na vaše hráčské konto.