všechny příspěvky

Čtyři Amusnet novinky s bonusem

15. 6. 2024

Právě jsme opět rozšířili naši nabídku her od dodavatele Amusnet o čtyři nové hry. Jedná se o hry Mega Clover 40, Flaming Hot, Bulky Fruits a Extra Stars. V tomto článku si tyto čtyři novinky stručně představíme a ukážeme si, jak na nich získat bonus 150 Kč.

Akce probíhá 16. – 17. 6. 2024 a je nutné ji nejprve manuálně aktivovat v sekci Bonusy. Poté stačí protočit 2 000 Kč na jakékoliv z našich novinek a my vám ihned připíšeme 150 Kč přímo na vaše herní konto.

Během hraní všech her od Amusnetu vám může padnout jedna ze čtyř úrovní Amusnet Jackpot Cards.

Mega Clover 40

Pětiválcová hra se 40 fixními výherními liniemi. Kromě tradičních ovocných symbolů je hra obohacena i o dolar s podkovou, sedmičku a zvonek. 3 až 5 Scatter symbolů v podobě fialové hvězdy vyplácí parádní scatter výhry kdekoliv na válcích. Wild symbol v podobě čtyřlístku nahrazuje všechny symboly kromě symbolu Scatter.

Flaming Hot

Pětiválcová hra se 40 fixními výherními liniemi. Kromě tradičních ovocných symbolů je hra obohacena i o bar a sedmičku. 3 až 5 Scatter symbolů v podobě zlatého dolaru vyplácí parádní scatter výhry kdekoliv na válcích. Zlatý Wild symbol se objevuje pouze na prostředních třech válcích a nahrazuje všechny symboly kromě symbolu Scatter.

Bulky Fruits

Pětiválcová hra s 5 fixními výherními liniemi. Kromě tradičních ovocných symbolů je hra obohacena i o symbol sedmičky. Hra má dva druhy Scatter symbolů a to sice zlatý dolar a modrou hvězdu. 3 až 5 zlatých dolarů vyplácí parádní scatter výhry kdekoliv na válcích. Modrá hvězda vyplácí pouze pokud se objeví současně kdekoliv na válcích 1, 3 a 5. Wild symbol v podobě čtyřlístku se objevuje pouze na válcích 2, 3 a 4 a nahrazuje všechny symboly na těchto válcích kromě obou symbolů Scatter.

Extra Stars

Pětiválcová hra s variabilním počtem výherních linií v rozmezí 1 až 10. Kromě tradičních ovocných symbolů je hra obohacena i o symbol sedmičky. Pokud padne zlatá hvězda, expanduje na celý válec, promění na symbol Wild a všechny zbývající válce se zdarma respinují. Symbol Wild nahrazuje všechny ostatní symboly na stejném válci a objevuje se pouze na válcích 2, 3 a 4.