všechny příspěvky

Nová hra 5 Burning Heart s freespiny za protočení

6. 3. 2024

Právě jsme do naší nabídky her na Tokyu přidali novinku 5 Burning Heart od dodavatele Amusnet. V tomto článku si novou hru stručně představíme a zároveň se společně podíváme na to, jak jednoduše získat freespiny za protočení.

Freespiny

Stačí si 6. 3. 2024 aktivovat bonus v sekci Bonusy, protočit 200 Kč na hře 5 Burning Heart a my vám ihned připíšeme 20 freespinů po 2 Kč, které můžete roztočit opět na této hře.

5 Burning Heart

5 Burning Heart je pětiválcová hra s pěti fixními výherními liniemi a ovocnou tématikou. Hra obsahuje herní symboly v podobě třešně, citronu, pomeranče, švestky, zvonku, melounu, hroznového vína a sedmičky. Hra má také dva scatter symboly v podobě žlutého dolaru a fialové hvězdy. Žlutý dolar může padnout na kterémkoliv válci a k vyplacení výhry jsou potřeba minimálně tři dolary, může jich však padnout až pět. Fialová hvězda může padnout pouze na prvním, třetím a pátém válci a k vyplacení výhry jsou potřeba tři hvězdy. Hra disponuje také wild symbolem v podobě srdce, který nahrazuje všechny ostatní symboly kromě symbolů scatter. Wild symbol se objevuje pouze na prostředních třech válcích a pokud je součástí výherní kombinace, expanduje na celý válec, čímž může utvořit další výherní kombinace. Během hraní 5 Burning Heart vám může padnout také jeden z karetních jackpotů Amusnet Jackpot Cards.