Často kladené otázky

V pravém horním rohu klikněte na tlačítko "Registrovat se". Zadejte svou emailovou adresu. Na Váš email následně dorazí pozvánka k registraci. Po jejím rozkliknutí se řiďtě pokyny, které Vás celou registrací úspěšně provedou.

Registrovat se může každá osoba starší 18 let, pokud nejste osobou vedenou v tzv. Rejstříku vyloučených osob („RVO“), osobám zapsaným v RVO je registrace zakázána zákonem. Také je nutné vlastnit bankovní účet/platební kartu vedenou na Vaše jméno. Pokud vlastníte bankovní účet u banky, která podporuje Bank ID (Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, Fio banka, Komerční banka, Moneta, Raiffeisenbank), pak je celý proces výrazně zjednodušen a urychlen.

V takovém případě Vám můžeme nabídnout dvě možnosti ověření. 

Jednou z možností je ověření na některé z našich poboček heren SAN MARCO. Jejich seznam naleznete zde.

Další možnost je si svou identitu nechat ověřit na některé z poboček Czech Point. Nejbližší pobočku naleznete zde. Na místě uvedete pro jakou společnost si přejete totožnost ověřit: 3E PROJEKT, a.s., Mjr. Nováka 1490/14, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, IČO 25389092. Veřejnou listinu o identifikaci, kterou na Czech Pointu obdržíte, nám prosím následně zašlete na email [email protected]. Po jejím ověření bude Vaše identita neprodleně schválena.

Ověření identity na pobočkách Czech Point je zpoplatněno částkou 200Kč.

V obou případech si s sebou si prosím nezapomeňte přinést občanský průkaz (případně pas nebo řidičský průkaz).

Ano, cizinec se registrovat může, ale pouze v případě, že má v ČR povolení k trvalému pobytu a je veden v registru obyvatel ČR. Postup i podmínky jsou jinak stejné, jako u občana ČR.

Hráč při registraci musí splnit tyto základní kroky:

1) úvést své kontaktní a identifikační údaje a také je ověřit

2) ověřit svou totožnost (přes Bank ID, pobočky SAN MARCO nebo Czech Point)

3) vlastnit bankovní účet/platební kartu vedenou na své jméno (je také třeba tyto platební prostředky ověřit)

4) nastavit nebo odmítnout své sebeomezující opatření

5) uvést původ svých peněžních prostředků (požadavek zákona)

6) uvést, zda nejste politicky exponovanou osobou

7) odsouhlasit všeobecné obchodníky, schválené herní plány a zpracování osobních údajů

Dočasné uživatelské konto znamená, že jste zatím nesplnil všechny podmínky registrace, podrobněji jsou podmínky uvedeny výše. Dočasné konto má platnost jen 30 dnů od svého založení, je limitováno vklady v maximální výši 3.000,- Kč a nelze z něj vyplácet výhry, ale pouze nevyčerpaný vklad - tyto podmínky jsou stanoveny zákonem o hazardních hrách. Jakmile splníte všechny podmínky registrace je Vám dočasné uživatelské konto automaticky změněno na trvalé.

S jakýmkoliv problémém Vám ráda poradí naše proškolená podpora na čísle +420 412 154 004. Případně na emailu [email protected].

Pracovní doba naší podpory je PO-NE 9:00 - 21:00.