všechny příspěvky

Nová platební metoda NeteraPay

26. 9. 2023

Na Tokyu jsme právě rozšířili naši nabídku platebních metod o službu NeteraPay, která umožňuje mimo jiné dobíjet finance na vaše herní konto pomocí platební brány vašeho mobilního operátora, takzvané m-platby. Ta je užitečná zejména v případech, kdy nechcete nebo nemůžete využít pro vklad vaši platební kartu nebo bankovní účet. Kromě m-platby můžete skrze NeteraPay platit i platební kartou a bankovním převodem. Služba NeteraPay obsahuje i takzvanou Netera peněženku, která vám umožňuje provádět vklady i výběry.

Hlavní předností všech čtyř popsaných platebních metod skrze NeteraPay je jejich anonymita – veškeré vaše finance odchází nebo přichází na vaši platební kartu/bankovní účet/vyúčtování mobilního operátora pod jménem NeteraPay. Vaše banka ani kdokoliv jiný tedy nemůže zjistit, že vaše finance byly použity na dobití herního konta v kasinu, nebo že byly získány hraním v kasinu.

Bezpečnost

NeteraPay je ověřená, spolehlivá a bezpečná platební metoda. Služba je provozována společností Netera Systems s.r.o., která je zapsána v registru České národní banky, a tudíž je pod jejím dozorem a je plně oprávněna poskytovat platební služby. Vaše finance tak budou během dobíjení na herní konto v absolutním bezpečí.

Vklad pomocí NeteraPay

  • Po úspěšném přihlášení na stránce Tokyo.cz najeďte myší na vaše uživatelské jméno v pravém horním rohu obrazovky a následně klikněte na Můj účet.
  • Ve sloupci v levé části obrazovky v sekci Platby klikněte na Vložit.
  • Nyní v nabízených platebních metodách najděte Netera peněženka a klikněte na tlačítko Vložit, nebo tlačítko Registrovat, pokud ještě nemáte vytvořený účet NeteraPay.
  • V případě registrace vás odkaz přesměruje přímo na stránky NeteraPay, kde si vytvoříte účet zadáním emailu a hesla.
  • Následně je potřeba ověřit váš email a telefonní číslo pomocí kódu, který vám bude zaslán.
  • Poté je potřeba váš účet ověřit pomocí bankovní identity a vyfocení dokladu totožnosti (OP, ŘP nebo pas).
  • Po dokončení registrace se vám v sekci Platby -> Vložit objeví čtyři možnosti dobití herního konta pomocí NeteraPay – jedná se o platbu kartou, bankovním převodem, m-platbu a přes Netera peněženku.

Výběr pomocí NeteraPay

  • Pro výběr z vašeho herního konta pomocí NeteraPay je potřeba následovat postup registrace popsaný výše, pokud ještě registraci nemáte.
  • Po dokončení registrace je možné v sekci Platby -> Vybrat zvolit výběr Netera bankovním převodem nebo na Netera peněženku.