všechny příspěvky

Zodpovědné hraní v Tokyu

5. 3. 2023

V Tokyu klademe důraz na zodpovědné a bezpečné hraní. Chceme, aby pro Vás bylo hraní zábavné a neohrožovalo Vaše finanční zdraví ani osobní život. Proto jsme implementovali rozšířený modul pro zodpovědné hraní s názvem SymbioGuard. Tuto funkci jsme zavedli, aby pomohla našim hráčům udržet si hru zábavnou a zároveň je chránila před riziky spojenými s nadměrným hraním. Doufáme, že tato funkce bude hráčům nápomocná a bude mít pozitivní dopad na jejich zážitek z našeho online kasina.

Co je SymbioGuard a jak funguje?

SymbioGuard je modul pro zodpovědné hraní, který hráčům poskytuje zpětnou vazbu o tom, jak si udržují hru zábavnou a pod kontrolou. Modul SymbioGuard pomáhá hráčům udržet si svůj faktor zábavy v pořádku.

Jak funguje faktor zábavy?

Faktor zábavy je ukazatel, který Vám pomáhá udržet si hru primárně zábavnou. SymbioGuard se snaží odhalit, zda se hra stává příliš rizikovou nebo zda již neplní svůj účel jako zdroj zábavy. Pokud se zjistí, že se hra stává pro Vás příliš rizikovou, upozorní Vás modul na potenciální problém a doporučí Vám, jak postupovat, abyste se vrátili k bezpečnému a zábavnému hraní.

Jakým způsobem komunikuje SymbioGuard s hráčem?

SymbioGuard aktivně komunikuje s hráčem prostřednictvím dotazníků, detailních informací v sekci „Zodpovědné hraní“ v profilu hráče a dalších funkcionalit, které nejsou v žádném kasinu běžné. SymbioGuard je modul, který se stále rozvíjí a zdokonaluje s cílem poskytnout hráči takové prostředky a informace, aby si hru bezpečně, zodpovědně a co nejdéle užíval. SymbioGuard myslí v prvé řadě na hráče.

Proč je pro nás zodpovědné hraní důležité?

Zodpovědné hraní je pro nás v Tokyu velmi důležité. Chceme, aby hraní bylo pro naše hráče zábavné, ale zároveň bezpečné a udržovalo si svou zábavnou hodnotu. Proto věříme, že SymbioGuard je krok správným směrem, jak pomoci hráčům udržet si faktor zábavy na vysoké úrovni a chránit je před příliš velkými riziky.

Na závěr bychom chtěli zdůraznit, že my jako Tokyo máme vždy na paměti zodpovědné hraní a snažíme se našim hráčům poskytnout nejen zábavu, ale i bezpečné prostředí pro hraní. SymbioGuard je jednou z našich iniciativ v této oblasti a věříme, že toto opatření pomůže zlepšit zážitek z hraní pro všechny naše hráče. Více informací o zodpovědném hraní a prevenci proti závislosti na hazardních hrách naleznete na stránkách HrajHlavou.