všechny příspěvky

Kde najít hráčský variabilní symbol a k čemu slouží?

31. 8. 2023

V tomto článku se společně podíváme na to, kde naleznete svůj hráčský variabilní symbol a k čemu takový symbol vlastně slouží.

Každý hráčský variabilní symbol je tvořen unikátní kombinací číslic, která zajistí jednoznačnou identifikaci konkrétního hráče v rámci našeho kasina. Tento symbol se primárně využívá v průběhu dobíjení peněžního konta bankovním převodem, kdy je vaši platbu potřeba jednoznačně rozeznat a následně spárovat s vaším uživatelským účtem.

Zároveň je potřebné znát váš hráčský variabilní symbol, pokud se chcete zúčastnit jakékoliv soutěže na našich sociálních sítích. V tomto případě váš symbol využijeme k tomu, abychom vás jednoznačně identifikovali v interním systému našeho kasina a následně jsme vám mohli přidělit výhru ze soutěže (například freespiny).

Pojďme se tedy společně podívat na to, kde váš hráčský variabilní symbol naleznete.

  • Po úspěšném přihlášení na stránce Tokyo.cz najeďte myší na vaše uživatelské jméno v pravém horním rohu obrazovky a následně klikněte na Můj účet.
  • Ve sloupci v levé části obrazovky v sekci Platby klikněte na Vložit.
  • Nyní v nabízených platebních metodách najděte Bankovní převod a klikněte na tlačítko Vložit, které přísluší této platební metodě.
  • V pravém dolním rohu obrazovky se vám ukáže QR kód a bankovní údaje potřebné pro vklad. Údaj na posledním řádku je váš hráčský variabilní symbol.

Následují čtyři obrázky – ke každému bodu návodu jeden obrázek, na kterém jsou červeně zvýrazněna tlačítka, na které je potřeba kliknout, abyste zjistili váš hráčský variabilní symbol.