všechny příspěvky

10 freespinů pro všechny na novinku Sirens Calling

4. 3. 2024

Právě jsme v rámci našeho narozeninového týdne na Tokyu zveřejnili novou hru Siren’s Calling od dodavatele Kajot. Na vyzkoušení této novinky vám přinášíme 10 freespinů po 1 Kč bez jakýchkoliv podmínek – stačí se pouze přihlásit, zapnout tuto hru a freespny jsou vaše. Akce platí pouze 4. 3. 2024.

Obecné informace o hře

Siren’s Calling je 5 válcová hra se 4 sloty na každém válci a 20 výherními liniemi od herního dodavatele Kajot.

Wild symbol a Bonus symbol

Hra obsahuje wild symbol v podobě pirátky, která se v základní hře objevuje pouze na prostředních třech válcích a nahrazuje všechny ostatní symboly kromě symbolu Bonus. Symbol Bonus v podobě piráta musí padnout 3 až 5x kdekoliv na válcích, aby byla spouštěna bonusová hra Mystery Bonus. V této hře se objeví na obrazovce tři truhly s pokladem a úkolem hráče je si jednu truhlu vybrat. Následně vybraná truhla vyplatí mystery výhru.

Funkce Wild Spin

Hra má také speciální funkci Wild Spin, která funguje obdobně jako funkce Wrath of Zeus ve hře Zeus Wild Thunder od dodavatele Synot. Funkce Wild Spin spočívá v tom, že během každého spinu se může kdekoliv na válcích objevit speciální symbol sirény, který se zafixuje na své pozici i pro následující spiny. Symboly sirény se mohou objevovat i na sobě a tím pádem roste jejich násobitel. Každý desátý spin ve hře je speciální Wild Spin, během kterého se všechny doposud nastřádané symboly sirény přemění na wild symbol a tím tak velice pravděpodobně dojde k utvoření mnoha výherních kombinací. Proměněné symboly sirény se navíc mezi sebou v rámci jedné výherní násobí.