všechny příspěvky

Novinka Forest Way s freespiny za protočení

23. 1. 2024

Dnes jsme rozšířili naši nabídku her o novinku Forest Way od českého dodavatele Vsaď a Hrej. Pojďme si tedy novou hru podrobněji představit a ukázat si, jak na ni jednoduše získat freespiny.

Stačí 28. 1. 2024 aktivovat bonus v sekci Bonusy, protočit 300 Kč na hře Forest Way a my vám ihned přidělíme 10 freespinů po 5 Kč, které můžete roztočit opět na této hře.

Forest Way

Jedná se o pětiválcovou hru se třemi sloty na každém válci a deseti výherními liniemi. Hra obsahuje herní symboly s motivy lesní fauny a flóry. Můžete se tak těšit například na borůvky, ořechy, mochomůrky nebo velice hodnotné symboly lišky, veverky a sojky. Liška je jediný symbol ve hře, který utváří výherní kombinaci, i pokud padne pouze 2x na jedné výherní linii. Ostatní symboly musí padnout alespoň 3x, aby vytvořily výherní kombinaci. Hra obsahuje také wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní symboly a v případě, že je utvořena výherní kombinace obsahující wild symbol, tento symbol expanduje na celý válec a velice pravděpodobně tak dojde k utvoření dalších výherních kombinací. Minimální sázka ve hře je 5 Kč, maximální výhra ve hře je 500 násobek sázky.