všechny příspěvky

Čtyři Tech4Bet novinky s freespiny za protočení

8. 7. 2024

V tomto článku vám představíme další nové hry Tech4Bet, které jsme přidali do naší nabídky. Jedná se o hry Crown 81, Joker Legend, Diamond Bounty a Respin Sapphire.

Společně se zveřejněním nových her jsme si pro vás již tradičně připravili bonusovou akci na jejich vyzkoušení. Stačí na našich novinkách protočit 1 500 Kč a my vám ihned poté přidělíme 60 freespinů po 2 Kč, které můžete využít opět na těchto hrách. Bonusová akce probíhá 9. – 10. 7. 2024 a je nutné ji nejprve manuálně aktivovat v sekci Bonusy.

V době probíhání akce nezapomeňte sledovat náš Instagram, kde bude probíhat soutěž o Tech4Bet tričko a kšiltovku!

Crown 81

Čtyřválcová hra se symboly ovoce, zvonku a sedmičky. Hra má v základní verzi pouze 7 výherních linií, ale pokud se na válcích objeví Wild symbol v podobě koruny, výherní kombinace se vyhodnocují na 81 výherních liniích. 

Joker Legend

Tříválcová hra s 5 výherními liniemi a symboly ovoce, podkovy, sedmičky a diamantu. Hra disponuje Wild symbolem Joker, který nahrazuje všechny ostatní symboly a zároveň spouští speciální funkci respinu. Pokud je Wild součástí výherní kombinace, tato kombinace se zafixuje a všechny okolní symboly se respinují. Pokud se během respinu objeví další Wild, následuje další respin. Všechny nasbírané Wildy během respinů se ukládají do pole v levé části hry a následně znásobí celkovou výhru z respinů.

Diamond Bounty

Pětiválcová hra s 243 výherními liniemi a symboly drahých kamenů. Hra obsahuje Wild symbol a Scatter symbol. Wild nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Scatter symbolu. Scatter symbol Mystery Diamond má 4 speciální varianty, které reprezentují hodnoty násobku: Mini (x10), Minor (x15), Major (x25) a Grand (x100). Za 6 a více symbolů Mystery Diamond se spouští bonusové freespiny Diamond Bounty. Na začátku freespinů se všechny Mystery Diamond symboly uzamknou na své pozici a cílem je jich během freespinů posbírat co nejvíce.

Respin Sapphire

Tříválcová hra s 5 výherními liniemi a symboly drahých kamenů. Hra obsahuje Wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní symboly a zároveň uzamyká výherní kombinace, jichž je součástí, a spouští respin okolních symbolů. Pokud se následkem respinu utvoří další výherní kombinace s Wildem, respin se opakuje. Hra disponuje také funkcí automatického zdvojnásobení výhry, pokud jsou všechny válce vyplněny stejným symbolem.