všechny příspěvky

Novinka Book of Secrets Extra s freespiny za protočení

29. 1. 2024

V tomto článku si představíme naši novou hru Book of Secrets Extra od dodavatele Synot a skvělou akci, ve které můžete jednoduše získat freespiny.

Stačí 4. 2. 2024 aktivovat bonus v sekci Bonusy, protočit 50 Kč na hře Book of Secrets Extra a my vás ihned odměníme 10 freespiny po 2 Kč, které můžete roztočit opět na stejné hře.

Book of Secrets Extra

Jedná se o pětiválcovou hru s deseti výherními liniemi a třemi sloty na každém válci. Hra se odehrává v deltě řeky Nil, kde se jedna archeoložka snaží nalézt bohatství ukryté v hloubi egyptských pyramid. Hra obsahuje symbol zlaté knihy, který funguje jednak jako wild symbol a jednak jako scatter symbol. To znamená, že nahrazuje všechny ostatní symboly, a pokud kdekoliv na válcích padnou tři a více symbolů zlaté knihy, spustí se 10 bonusových freespinů a zároveň je vyplacena scatter výhra v rozmezí 2 až 500 násobku sázky. Před začátkem freespinů dojde k vylosování jednoho speciálního symbolu. Speciální symbol může během freespinů po vyplacení regulérní výhry expandovat na celý válec, čímž dojde k utvoření další výherní kombinace. Bonusové freespiny mohou být spuštěny opakovaně, přičemž dojde k vylosování nového speciálního symbolu. Minimální sázka ve hře je 1 Kč, maximální sázka je 500 Kč.