všechny příspěvky

Nová hra Blissful Jack 40 s freespiny za protočení

2. 3. 2024

Právě jsme v rámci našeho narozeninového týdne, kdy Tokyo slaví svůj první rok provozu, zveřejnili novou hru Blissful Jack 40 od dodavatele Apollo. V tomto článku si naši novinku stručně představíme a ukážeme si, jak na ni získat freespiny.

Stačí si 2. 3. 2024 aktivovat bonus v sekci Bonusy a protočit na této hře 250 Kč. Ihned po splnění podmínek vám přidělíme 10 freespinů po 5 Kč, které můžete roztočit opět na stejné hře.

Blissful Jack 40

Blissful Jack 40 je pětiválcová hra s atraktivní ovocnou tématikou, ve které nechybí ani oblíbené symboly sedmičky a baru. Hra má 40 výherních linií platných zleva doprava a poměrně netradičně 4 sloty na válec. Hra obsahuje wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní symboly kromě symbolu Bonus. 3 až 5 symbolů Bonus spouští 10 až 30 bonusových freespinů. Během freespinů mohou padnout další symboly Bonus a freespiny se tak mohou opakovat. Ve hře se nachází také mystery symbol, který musí padnout 3 až 5x na jedné výherní linii, aby vyplatil náhodnou mystery výhru. Výši mystery výher za jednotlivý počet mystery symbolů naleznete ve výplatní tabulce.